Меню ➡
про об'єкт

Спосіб боротьби з конденсатом на пластикових вікнах

Вирішення проблеми запотівання вікон
ПРО ОБ'ЄКТ

Спосіб боротьби з конденсатом на пластикових вікнах

Вирішення проблеми запотівання вікон
До нас звернувся клієнт з проблемою постійного конденсату на вікнах та перевитрат на опалення. На всіх вікнах квартири були встановлені 3-х камерні пластикові вікна з однокамерними склопакетами з двома звичайними листами скла.

Відео: Тепер вікна не плачуть

Найбільше проблем виникало на неопалювальному балконі, який при ремонті об'єднали з кухнею, а додатковий опалювальний прилад в області вікон не встановили.
Клієнт у попередні роки провів дослідження:

  • при встановленні на газовому котлі температури повітря кімнати у 19 градусів - витрачалося 120куб газу, але конденсат "тік рікою";
  • коли піднімали температуру до 23 градусів - витрачалося 300 кубів газу, однак конденсату майже не було.

Повна заміна вікон - це новий ремонт та значні витрати. Тому у таких випадках краще змінювати лише склопакети.
Ми запропонували енергоефективні двокамерні склопакети, які заповнені аргоном, складаються з 3-х листів скла, 2 з яких енергозберігаючі (затримують тепло у кімнаті), скло з'єднане між собою не алюмінієвою, а пластиковою дистанційною рамкою (пластик менше пропускає холоду за алюміній).
Такий енергоефективний склопакет ширший за старий, тому штапік, який фіксує склопакет у вікні, потрібно замінити на вужчий.
штапик для окон
Для перевірки ефективності дії енергозберігаючого склопакету в порівнянні з звичайним, спочатку встановили один новий склопакет.

При температурі в кімнаті 21 градус, на вулиці 2, різниця відчутна - всі склопакети у конденсаті, а на новому майже без нього. Повністю запобігти появі конденсату на новому пакеті неможливо, адже у кімнаті високий рівень вологості.

У момент зйомки вологість коливалася між 65-77%.
влажность в комнате
В подальшому відбулася повна заміна склопакетів у всіх кімнатах. Однак проблему високої вологості клієнту ще потрібно вирішити - частим провітрюванням або використанням спеціальних приладів, які поглинають вологу.

У вас металопластикові вікна і Ви хочете їх удосконалити? звертайтесь у вікна домі.
Порахувати ціну склопакетів
Як нас знайти?
вікна чернівці вікнадомі
Головна 185, Чернівці
біля тролейбусної зупинки
Що робити, коли вікна плачуть
У Вас встановлені пластикові вікна, які постійно плачуть?
Дізнайтеся, що робити для виправлення цієї проблеми