Меню ➡

Теплий монтаж металопластикових вікон

як уникнути втрати тепла по периметру вікна
"Теплий" монтаж металопластикових вікон та дверей - це технологія, яка повинна захищати монтажний шов від потрапляння в нього вологи, пари та руйнування його у майбутньому.
Монтажний шов - це простір між вікном та стіною.
Монтажний шов повинен бути:
  • водонепроникним зі сторони вулиці і паронепроникним назовні зі сторони кімнати;
  • Теплоізоляційним;
  • Екологічним;
  • Стійкий до деформації, перепадів температур та ультрафіолетового випромінювання;
  • З тривалим терміном служби.

Про звичайний монтаж вікон: піна + кріпильні елементи

Зазвичай монтаж вікна відбувається шляхом його фіксації у проємі різного роду кріпильними деталями та заповнення монтажного шва піною.
який профиль обрати
Приклад монтажу вікна з "незахищеним" монтажним швом
Часто можна побачити нічим "незахищену" монтажну піну в районі кріплення вікна до стіни. При потраплянні в неї вологи та перепадів температури, монтажна піна руйнується, утворюючи пустоти на своєму місті. Як наслідок в зоні віконних відкосів з'являється продування, промерзання та пліснява.

Про теплий монтаж пластикових вікон

За ДСТУ та ще декількома нормативними документами визначений саме "Теплий" монтаж віконних конструкцій, як той що може відповідати даним документам.
Синонім: "теплий" монтаж, євромонтаж, монтаж вікон за ДСТУ, захист монтажного шва, гідро- та пароізоляція монтажного шва.
Якщо придбати енергозберігаючі вікна 5 камерним профілем і 2 камерним склопакетом, а монтажний шов не буде ізольованим від зовнішніх чинників - то витрати на вікна можуть виявитися марними.

Тепло-, паро- та гідроізоляція монтажного шва відбувається з використанням декількох елементів:

  1. Внутрішня герметизаціяШ - захист монтажної піни від вологи, яка утворюється в приміщення. Забезпечується гідроізоляційною плівкою;
  2. Середній шар - монтажна піна, яка забезпечує тепло та звукоізоляцію. При монтажі вікон за різних температурних умов - використовується певна піна - звичайна та зимова (при 0 і нижче);
  3. Зовнішній шар - захищає проникненню води та пару з вулиці, в той самий час випускає вологу утворену в кімнаті. Забезпечується парогідроізоляційною плівкою.
Приклеювання стрічок повинно відбуватися на чисту та рівну поверхню, адже в іншому випадку з часом плівка може відклеїтись та зіпсувати оздоблення відкосів.
Використання такої технології монтажу пластикового вікна, захистить від появі плісняві, втраті тепла, промерзання стін та потрапляння шуму в помешкання.
Подумати про встановлення вікон за технологією "Євромонтаж" краще при замовленні вікон, коли ремонт ще не закінчений. В іншому випадку в майбутньому, якщо ви зустрінетесь із проблемами переліченими вище, Вам доведеться демонтувати вікно і заново робити ремонт в зоні відкосів.
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40
Порахувати точну ціну

Ціна на металопластикові вікна Чернівці

Зазначені ціни на пластикові вікна у Чернівцях з врахуванням знижки 32%. Ціни станом на 6.02.2019

Подарунок за прорахунок ціни вікна

Залиште дані для прорахунку і при замовленні отримайте "файну газдиню" на кожне вікно в подарунок