Звичайна підвіконна планка не являється теплозберігаючою, а утеплювач та герметик, який її доповнюють, не вирішують проблему втрати тепла в зоні підвіконня. Піднесіть руку до місця кріплення підвіконня до вікна і Ви відчуєте холод, а в гіршому випадку протяг. Неважливо скільки камер буде мати вікно, найбільші втрати тепла будуть саме через нижню його частину.
Звичайна планка може виконувати лише функцію транспортного профілю при завантаженні та вивантаженні вікон, запобігати їх ушкодженню у нижній частині рами.
Компанія ViknaDOMI, для забезпечення достатнього рівня енергозбереження віконної конструкції, може укомплектувати його "теплою" підвіконною планкою
Тепла підвіконна планка - це нова розробка, яка з'явилася 2 роки тому. Вона виготовлена з твердого екструдованого пінополістиролу, який має хороші показники теплоізоляції та є досить міцним для того, щоб витрамити вагу вікна.
Даний підвіконний профіль краще використовувати з 5-ти камерними вікнами, коли важливим є питання енергозбереження. Ширина його підбирається під монтажну ширину профільної системи вікон.
Коли можна використовувати підставочний профіль?
Немає доцільності замовляти "теплу" підвіконну планку в комплекті до 3-х камерних вікон, адже в них енергоефективність значно гірша і планка не вирішить проблему втрати тепла. Нагадаємо, що вікна з 3-х камерного профілю за Державними будівельними нормами не вважаються енергозберігаючими.
Трапляються випадки, коли в районі підвіконня може утворюватися іній. Це трапляється з причини використання звичайного підставочного профілю та встановлення вікна за звичним методом - задуванням монтажною піною. Для уникнення такого неприємного явища потрібно одразу замовляти вікна з "теплою" підвіконною планкою та встановлювати їх за технологією "Євромонтаж". Таким чином периметр вікна буде ідеально захищений від потрапляння через нього вологи та холоду.