Меню ➡

Дистанційна рамка у склопакеті. "Тепла" або алюмінієва

Вікна "плачуть" через неї
Листи скла у склопакеті з'єднуються герметиком та дистанційною рамка (також називають "планкою" або "дистанцією"). Від неї залежить теплозберігаючі показники склопакету і саме через неї найчастіше "вікна плачуть"
Основною функцією дистанції є формування каркасу склопакету та забезпечення йому жорсткості.

Ширина дистанції коливається від 6мм до 24мм, а вибір певної ширини залежить від необхідного готового склопакету та профільної системи майбутнього вікна.

В середині дистанція заповнена осушувачем. Він поглинає вологу, котра могла потрапити всередину склопакету під час виробництва.
Саме через втрату тепла дистанційною рамкою - по периметру склопакету з'являється волога (конденсат).
Найдешевша, тому і найпопулярніша, дистанція з алюмінію. Однак основним недоліком алюмінію є висока теплопровідність, що призводить до появи конденсату та втрат тепла.
Більш енергоефективною є Chromatech ultra - дистанція комбінована з сталі та пластику, також її називають "теплою". Дана дистанція на 10% підвищує вартість вікна у порівнянні із алюмінієвою, однак значно зменшується вірогідність випадання конденсату та промерзання скла, тепло зберігається у приміщенні, а витрати на опалення зменшуються.
Замовивши вікна зі склопакетом в яких встановлена "теплою" дистанційна планка, можна зекономити на опаленні і не турбуватися про конденсат.
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40
Порахувати точну ціну

Ціна на металопластикові вікна Чернівці

Зазначені ціни на пластикові вікна у Чернівцях з врахуванням знижки 32%. Ціни станом на 6.02.2019

Подарунок за прорахунок ціни вікна

Залиште дані для прорахунку і при замовленні отримайте "файну газдиню" на кожне вікно в подарунок