Меню ➡
про металопластикові вікна

Як удосконалити вже встановлені вікна?

заміна склопакетів на встановлених вікнах
Вікна, встановлені у 2000-ні роки здебільшого замовлялися у такій комплектації: 3-х камерний профіль та 1-но камерний склопакет. На той час нові вікна замовлялись для оновлення старих дерев`яних. Питання енергозбереження не було таким актуальним, як зараз.

Сьогодні, справжнім енергозберігаючим вікном рахується вікно із щонайменше 5-ти камерною профільною системою та склопакетом із 3-ма листами скла, як мінімум один із них повинен бути енергозберігаючим. Склопакет обов'язково із аргоном (інертний газ, який на декілька відсотків зменшує тепловтрати). Саме таке вікно дозволить не втрачати тепло будинку, а збережене тепло - це збережені гроші.
Історія замовлення одного із наших клієнтів
До нас звернулась сімейна пара, яка минулої весни придбала недобудований будинок (цегляна коробка, дах, вікна, штукатурені стіни). Вікна встановлені з профільної системи Koenig, 3-х камерні, 2 листи звичайного скла (однокамерний склопакет). Ремонт будинку закінчили до початку холодів. Опалення будинку зробили на електриці- тепла підлога та опалювальні конвекторами.
З приходом холодів виявилось, що вікна втрачають тепло. Свідченням цього став конденсат (це явище також називають "вікна плачуть"), який постійно з'являвся на склі. Взимку конденсат з'являється там, де є найбільші втрати тепла з помешкання.
конденсат на вікнах
Звичайно, заміна вікна - це новий ремонт, тому не краще рішення для клієнта. Замовник, вивчивши всі варіанти утеплення вікон, обрав варіант, який потребує найменше клопотів та витрат коштів - заміна однокамерного звичайного склопакету на енергозберігаючий, який більш ніж у двічі тепліший.

Що змінює клієнт у вікнах?

  • кількість камер у склопакеті: з 1 (2 листи скла) на 2 (3 листи скла);
  • товщина склопакет: з 24мм на 32мм;
  • скло: 2 звичайний скла на 3 скла (2 з них енергозберігаючі - не випускає тепло взимку);
  • наповнення: просто повітря на інертний газ аргон (на декілька % покращує енергозберігаючі показники);
  • планка, яка кріпить склопакет між собою: алюмінієву (найбільш розповсюджену) на пластикову (майже унеможливлює появі) конденсату по периметру склопакету).
штапік для вікон
Змінюючи існуючі склопакетів на товстіші та тепліші необхідна заміна штапіків (штапік - це елемент, який фіксує склопакет у рамі вікна) - вони повинні стати вужчими. Ми переживали чи наші штапікі систем Steko або Rehau підійдуть до ПВХ-профілю Koenig. Під час замірів наш майстер визначив, що штапік Rehau може використовуватись і заміна склопакетів можлива.
На деякі вікна, ми порадили клієнту встановити сонцезахисні склопакети, щоб влітку кімнати менше нагрівалися.
замір склопакету

Власникам вікон радимо задуматись про оновлення своїх вікон, адже ціни на опалення будуть зростати й надалі.
Порахувати точну ціну
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40
Заміна пластикових вікон на нові металопластикові REHAU
Дізнайтеся, які вікна потрібно встановлювати у новобудовах