Меню ➡
про москітні сітки

Москітні сітки для дверей, антикішки, рулонні та ін.

Види москітних сіток
Весна і початок літа - це нашестя комарів та мух, які не дають нам спокійно спати.

Нашим захисником стають москітні сітки.

Здається москітна сітка - це проста конструкція, без особливих технічних особливостей, однак на ринку з'являються все нові види сіток, до того ж з суттєвою різницею в ціні.
Сітка на рамі (каркасна москітна сітка, стандартна)
Чому плачуть вікна? реферат
Найпопулярніші протимоскітна сітка. Вона встановлюється в отвір вікна, і знімається на зиму, при потребі ремонту або миття вікон. При виборі такої сітки варто звернути увагу на міцність конструкції (рекомендуємо, щоб рамка була алюмінієва, а не пластикова, тоді вона прослужить довше), а також на цілісність полона-сітки.
москітна сітка ціна
Стандарт
москітна сітка на вікно
Преміум
купити москітну сітку
Еліт
Рама сітки такого виду може бути декількох дизайнів Стандарт, Преміум, Еліт, бути пофарбована в різні кольори, а, також, встановлено різні варіанти міцності полотна-сітки

Дверна москітна сітка на завісах

Чому плачуть вікна? реферат
Найчастіше таку сітку встановлюють на балконні двері, але для вхідних дверей її можна використати. Така москітна сітка відіграє роль додаткових «дверей», котрі пропускають свіже повітря та світло, і не пропускають комах та пил.

Рулонна москітна сітка

Чому плачуть вікна? реферат
Принцип роботи рулонної москітної сітки дуже схожий до рулонних жалюзі. Така сітка встановлюється зі сторони вулиці. Конструкція являє собою короб, розташований нагорі, всередині якого розміщується сітка, згортається в рулон при підніманні. Полотно практично не забруднюється, адже більшість часу зберігається у вигляді рулону. Така сітка потрібна у випадку, коли повинен бути доступ за вікно, наприклад, до сушки.

Сітка антикішка

Якщо на вашому вікні буде встановлена звичайна протимоскітна сітка, то домашній улюбленець може її пошкодити, до того ж шкідниками сіток є не лише кішки, але і собаки чи великі папуги.
Чому плачуть вікна? реферат
Сітка «антикішка» не тільки вбереже вашу оселю від небажаних комах та пуху. Це сітка призначення котрої вберегти вашого домашнього улюбленця, особливо тих що проживають на верхніх поверхах висотних будинків. ️Сітка виготовлена зі мыцного капрону, тому в 6-8 разів міцніша за звичайну протимоскітну сітку. Пошкодити її кігтями чи дзьобом практично неможливо.

Сітка на магнітах

Чому плачуть вікна? реферат
Чудове рішення для встановлення на вхідні або балконні двері. В даному випадку сітка клеїться двостороннім скотчем до рами дверей і 2 частини сітки з'єднуються між собою магнітами. Сітка легко встановлюється і так само легко знімається. Сітка складається і не займе багато місця при зберіганні в зимовий період.

Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40
Як правильно заміря москітну сітку
Це дуже прости. У статті та відео розповідаємо детально