Меню ➡
про металопластикові вікна

Від чого залежить ціна на металопластикові вікна в м.Чернівці

Чому ціна на вікна різна, від чого вона залежить
Зазвичай, коли задумуються про заміну вікон в першу чергу дізнаються ціну на нові металопластикові вікна, яка дійсно різна.
Допоможемо зрозуміти чому вартість на пластикові вікна відрізняється.
ПВХ-профіль для вікон, завезений з Європи, зазвичай є дорожчим за той, який виготовлений в Україні. Також, є українські профільні системи, які продаються за ціною імпортних.

Відео: Чим відрізняються ПВХ-профілі для вікон?

Вікна з п'яти камерного профілю та трьома листами скла на 25% дорожчі за вікна з трьох камерного профілю та двома листами скла. Однак порівнювати такі вікна неправильно, адже трьохкамерні вікна холодніші за п'яти камерні і за українськими будівельними нормами не можуть бути встановлені у житлових приміщеннях.

Відео: 5 камерні металопластикові вікна. Rehau Euro 70

Двокамерний склопакет із звичайним склом дешевший на 20% від склопакету із енергозберігаючим склом, Однак саме склопакет займає переважну площу вікна і зі звичайним склом витрати на опалення та кондиціонування будуть більшими. Тому варто одразу вибрати енергозберігаюче скло, а ще краще - мультифункціональне.

Відео: Чим відрізняються склопакети?

Порахувати точну ціну
Вікна з двокамерним склопакетом з "теплою" дистанційною рамкою дорожчі на 10% за такі самі вікна, але з склопакетом з алюмінієвою рамкою. Однак, з такою дистанцією не будуть втрати тепла по краям склопакету та випадання конденсату.
Німецька фурнітура вважається кращою за довговічністю роботи рухомих елементів та відсутністю необхідності часто її регулювати.
Віконна німецька фурнітура GU
Віконна німецька фурнітура GU
Вікна можна оснастити різними функціональними елементами, наприклад мікровентиляцією, дизайнерськими та проти зламаними ручками, заглушками від бруду. Вони збільшить ціну, але покращують комфорт у щоденному користуванні вікнами.
Орієнтовно на 150-200 грн збільшить ціну тепла підвіконна планка, при якій не відчувається холоду в районі підвіконня, що не скажеш про звичайну підвіконну планку.
пленки при установки окна
"Тепла" підвіконна планка
Також до ціни вікна додаються витрати на роботи:
  • демонтаж старих вікон;
  • встановлення нових металопластикових вікон/

Подарунок за прорахунок ціни вікна

Залиште дані для прорахунку і при замовленні отримайте "файну газдиню" на кожне вікно в подарунок
В різних компаніях ці послуги коштують по різному. Варто зазначити, що слід замовляти встановлення вікон за технологією Євромонтаж, яка покращує ізоляцію монтажних швів, захищає їх від продування та утворення плісняви.
пленки при установки окна
Встановлення вікна за технологією "Євромонтаж"
Вікна - це не продукт, який обирається за лише порівнюючи ціну і обравши правильне вікно можна економити на опаленні та кондиціонуванні, а також не мати будь яких клопотів у їх догляді.
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40
Порахувати точну ціну
Заміна пластикових вікон на нові металопластикові
Дізнайтеся, які вікна потрібно встановлювати у новобудовах