Меню ➡
ПРО ВХІДНІ ДВЕРІ

Що в "середині" броньованих вхідних дверей (м.Чернівці)

Комплектація вхідних дверей
Визначити якість вхідних дверей на око неможливо, тому для обрання дверей потрібне розуміння їх комплектації.
Товщина металу у коробці та її конфігурації - це основні її характеристики. Перевага надається коробці Г-подібної форми із суцільного листа металу. Така коробка має покращену міцність на відміну від коробки із декількох зварених профілів металу. Товщина металу коробки повинна бути мінімум 1мм, в нашому випадку метал 2мм, а особливістю коробки наших дверей є її утеплення мінеральною ватою.
Утеплення коробки дверей мінеральною ватою
Полотно дверей може бути виготовлене двома способами. Перший - це коли лист металу наварюється на каркас, другий - коли лист металу гнеться у необхідній конфігурації і полотно дверей є суцільною конструкцією. У другому випадку двері більш надійніші і з часом не деформуються при усадці будинку. Якщо на торці полотна є зварний шов - це означає, що двері виготовлені за першою технологією.
Товщина полотна впливає на теплозбереження, звукоізоляцію дверей та їх міцність, адже у товстіші двері можна розмістити міцніші ребра жорсткості. Є двері товщиною 7см. Полотно у наших дверях преміум класу мають товщину 10 см.
Товщина полотна - 10см
Товщина листа металу у полотні впливає на жорсткість конструкції щоб її не повело і не перекосило, захищає від удару кулаком, а також перешкоджає від вирізання отворів у полотні. Надійними є двері з 2 листами металу - зі сторони помешкання та під'їзду/вулиці. Мінімальною товщиною листа металу на полотні може бути 0,8мм, в нашому випадку - 1,5мм.
Ущільнення у металевих дверях перешкоджає потрапляння запахів та протягів у помешкання, а також пом'якшує закривання дверей - амортизуючи удар полотна до коробки при закриванні дверей. Достатнім вважається 2 контурне ущільнення.
2 контури ущільнення для вхідних дверей
Притвор у дверях - це лист сталі, який перекриває зазор між коробкою і полотном вхідних двері. Зазвичай товщина такого притвору становить близько до 1см. Він служить для захисту від перерізання ригелів замків і антизрізів болгаркою, віджимання полотна двері ломом та інших способів силового злому.
Броненакладка служить для захисту циліндру замка від висвердлювання або його переламування. Вона обов'язково повинна бути утопленою, а не накладною, адже останню легко збити кувалдою.
Замок один із основних складових вхідних дверей, зазвичай їх є декілька у дверях. Можуть працювати як в одній системі, так і незалежно один від одного. Є різного виробництва та вартості. Головне - це щоб клас замка відповідав класу дверям, адже ніякий дорогий замок не захистить від зламу, якщо інші комплектуючі не є зламозахищеними.
Замки для дверей
В наших дверях еліт сегменту із зовнішньої сторони замов захищений марганцевою пластиною, щоб закрити доступ до замку шляхом вирізання та просвердлювання.
Одним із способів проникнення у помешкання є зрізання петель болгаркою та піддівання полотна хомкою. Для уникнення цього є антизрізи, які утримують полотно в коробці. В нашому випадку встановлено 3 антизрізи.
Антизрізи на стулці дверей
У полотні розміщуються ребра жорсткості, які запобігають деформацію полотна від зовнішніх навантажень і істотно підвищують зламостійкість дверей. В наших дверях 3 ребра жосткості.
Між ребрами жорсткості утворюються пустоти, які заповнюються утеплювачем для збереження тепла у помешканні. Найбільш розповсюджений утеплювач - мінеральна вата, мінімальна її товщина - 5см. Полотно наших дверей додатково утеплюються фольгованим утеплювачем з поліуретану.
На дверях може бути встановлено декілька МДФ накладок (зі сторони квартири та під'їзду/вулиці) або без неї.

МДФ-накладка - це не тільки дизайнерське рішення для клієнта, коли він може підібрати вигляд дверей за своїм смаком. Товщина МДФ накладки впливає на показники теплозбереження та звукоізоляції. Мінімальна товщина накладки - 10мм. На даних дверях встановлено 2 мдф-панелі товщиною 16мм. МДФ-накладки на вхідні двері бувають вологостійкими та звичайними.


Каталог вхідних дверей
Заповніть форму
і електронний каталог буде надіслано на e-mail
Поріг наших дверей комплектується накладкою із нержавіючої сталі, яка захищає його від іржавіння та зменшує затирання порогу.
Знаючи складові дверей, можна зробити правильний вибір та обрати найоптимальніші для себе двері.
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40

Купити готові броньовані двері Чернівці

Наведені нижче двері вже готові і оглянути їх можна у нашому салоні. Ціни з врахуванням знижки 20%, станом на 6.02.2019
Подарунок за прорахунок ціни дверей
Залиште дані для прорахунку і при замовленні отримайте "глазок" на двері у подарунок
глазок для дверей