Меню ➡
ПРО ВХІДНІ ДВЕРІ

Вхідні двері в квартиру
м. Чернівці

Якими повинні бути металеві вхідні двері в квартиру
Вхідні двері в квартиру мають свої особливості, які потрібно знати, щоб вибрати правильні двері в якість мірі не переплатити і водночас щоб вони виконували всі необхідні функції.
Зазвичай крадіжки у багатоповерхівках відбуваються "по тихому" - злодії здебільшого користуються відмичками або дублікатами ключів. Тому у квартирних дверях важливим є замок, який не піддається таким видам взлому.

Додатковими елементами безпеки також є:
  • броненакладка, яка не дає доступу до циліндру з метою його висвердлювання. Вона обов'язково повинна бути утоплена в мдф
  • марганцева пластина між замком та стальним листом. Запобігає вирізанню металу та доступу до механізму замка
  • сталевий лист металу не менше 1,5мм. Такий лист ускладнює вирізання отворів у дверях
До порізки на потрібні розміри, ПВХ-профіль має довжину 6 метрів
Декоративна МДФ накладка дверях служить як елемент дизайн, тепло та звукоізоляції. На відміну від коттежних дверей, мдф для квартирних не піддається температурним змінам та великій вологості, тому тут підійде мдф-накладка без вологостійкості, навіщо переплачувати за те, що не потрібне.
Каталог вхідних дверей
Заповніть форму
і електронний каталог буде надіслано на e-mail
МДФ накладок може бути як 1 так і 2. Якщо вам не важливий дизайн ваших дверей зі сторони під'їзду - не замовляйте її і відповідно не переплачуйте.

Зазвичай замовляють однакові мдф накладки на обидві сторони. Найбільші естити у дизайні можуть обрати різні за кольором та малюнком мдф накладку. Наприклад зі сторони під'їзду може бути темний колір, зі сторони квартири світлий - під колір стін або мебелі.
Двері у квартири обов'язково комплектуються вічком та двоконтурним ущільненням, яке захищає від потрапляння у квартиру протягів, шуму та неприємних запахів з під'їзду.
І на закінчення ще раз відзначимо, що у багатоповерхівках зазвичай достатньо базових металевих дверей без «наворотів» типу суперміцної броні або сильної звукоізоляції, тому як додатковий захист від злодіїв несуть під'їзні двері, а від поганих погодних умов - сам під'їзд.
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40

Купити готові броньовані двері Чернівці

Наведені нижче двері вже готові і оглянути їх можна у нашому салоні. Ціни з врахуванням знижки 20%, станом на 6.02.2019
Подарунок за прорахунок ціни дверей
Залиште дані для прорахунку і при замовленні отримайте "глазок" на двері у подарунок
глазок для дверей