Меню ➡
ПРО ВХІДНІ ДВЕРІ

Вхідні двері в будинок
м. Чернівці

Якими повинні бути металеві вхідні двері
При виборі дверей у будинок потрібно розібратися з усіма особливостями таких дверей та обрати найбільш оптимальний по бюджету та набором функцій.
Перш за все двері у будинок повинні бути зломобезпечними. Будинки здебільшого знаходяться поодаль один від одного, тому злодії мають більше часу і користуються інструментами, які б не застосували при зломі квартири.
Замок повинен бути того ж класу зламобезпеки як і двері
Для споживачів найбільшими факторами при замовленні є теплозбереження, шумоізоляція та ціна.
Замки - циліндричні та сувальдні провідних компаній виробництва. Циліндричні замки повинні бути захищені втопленою броненакладкою, яку не можна збити кувалдою та переламати циліндр.

Замок захищається марганцевою пластиною, яка запобігає вирізанню металу та доступу до механізму замка.
Сталевий лист металу не менше 2мм для ускладнення вирізання отворів у дверях.

Щоб злодії зрізавши петлі болгаркою і не зняли полотно дверей, існують антизрізи, які утримують полотно в коробці.
Двері в будинок не можуть контактувати з вулицею. Для отримання гарантії - обов'язковим є встановлення тамбуру, який зменшує контакт дверей з вулицею де різкі перепади температури, підвищена вологість та прямі сонячні промені.
Якщо коробка вхідних дверей не утеплена, вона буде промерзати через різницю температури між коридором та вулицею. Коробка утеплюється мінеральною ватою, а товщина металу самої коробки мінімум 1мм.
Полотно обов'язково утеплене, адже двері разом із вікнами та дахом, є найбільшими провідниками холоду у будинок. Зазвичай утеплюється мінеральною ватою мінімум 5см, в наших дверях додається фольгований утеплювач з поліуретану.
МДФ накладка у вхідних дверей для будинку повинна бути покрита спеціальною плівкою, яка не боїться вологи та прослужить тривалий період. Товщина МДФ-накладки має бути не менша 1,5мм, адже в такому випадку буде достатня тепло, звукоізоляція, а дизайн обраного малюнку буде рельєфним та добре проглядатися.
Поріг - це найслабша частина дверей, по-перше - він затирається, по-друге, через нього втрачається багато тепла тому може виникати конденсат, який може призвести до корозії порогу. Радимо вибрати двері з нержавіючою накладкою на поріг, яка захищена від корозії та є стійкою до витирання.
Двері є дизайнерським елементом будинку. Обирайте колір та малюнок мдф-накладом, додавайте ковані елементи, склопакети, молдинги та патинування.
Каталог вхідних дверей
Заповніть форму
і електронний каталог буде надіслано на e-mail
На відміну від квартирних, двері в будинок потрібно обирати ретельно, дослухаючись професіоналів, адже помилковий вибір буде коштувати вам додатковими витратами на опалення, підвищення вірогідності крадіжок та комфорту у щоденному користуванні дверима.
Запрошуємо до нашого салону:
м. Чернівці, вул. Головна 185
тел.
+38 095 007-42-40

Купити готові броньовані двері Чернівці

Наведені нижче двері вже готові і оглянути їх можна у нашому салоні. Ціни з врахуванням знижки 20%, станом на 6.02.2019
Подарунок за прорахунок ціни дверей
Залиште дані для прорахунку і при замовленні отримайте "глазок" на двері у подарунок
глазок для дверей